ul. Czerniakowska 20a

Tel: (22) 840-31-14

Przedszkole czynne jest od 7.00 do 17.30.

Grupy dziecięce:

I grupa  CHMURKI-trzylatki

II grupa MYSZKI - trzy -czterolatki

III grupa WILCZKI -sześcio-pięciolatki

IV grupa ŻABKI- sześciolatki

Opis

Budynek wolnostojący z czterema dużymi, słonecznymi salami zabaw, (przy każdej łazienka), sala gimnastyczna, gabinet logopedy i psychologa, sala do zajęć plastycznych, pokój do cichego odpoczynku- słuchania muzyki, bajek. Bardzo dobre wyposażenie w pomoce do zabaw i zajęć dydaktycznych, ćwiczeń i zabaw ruchowych. Duży zielony ogród - trawa, drzewa, górka na sanki zimą, dwie piaskownice, mini - boisko, zabawki ogrodowe. Bardzo cenimy sobie dobrą współpracę z rodzicami.

Historia:

Przedszkole działa od 1984 roku. Od wielu lat jest przedszkolem ćwiczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Pielęgnujemy stworzone przez nas tradycje m.in: Dni Aktywności Twórczej, Klubik Malucha czyli zabawy z najmłodszymi dziećmi nie uczęszczającymi do przedszkola ( 2-4 latki),jesienny piknik integracyjny, czerwcowe pikniki rodzinne, spektakle Teatru Rodziców.Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju kreatywności i zainteresowań dziecka - czemu sprzyjają m.in. praca metodą projektów, udział w różnych konkursach, wyjścia do muzeów,spacery i wycieczki.